fbpx

PIXBO.STUDIO

Jak jsme roztočili obsah sladkého eshopu s dorty (Cukrárna Ollies)

Kategorie

Profesionální videa a fotky pro e-shopy

Jedním z našich klientů, který je výstupem společné spolupráce s Danielem Višňákem, předním českým odborníkem na e-shopový byznys, je Cukrárna Ollies, za kterou jsme se vydali na celodenní produkci až do Ostravy. Ollies je rodinná cukrárna a bistro, které díky svým lahodným dezertům sladí život stovkám zákazníků.
Cílem spolupráce bylo zaznamenat proces objednávky, vytvořit kariérní video a zhotovit fotografie na statické stránky jejich E-shopu. Na dvou společných schůzkách jsme sladili noty a pustili se do realizace.

A jak to vlastně probíhalo?

Přehrát video

Ukázka výstupů

Kariéra - proč pracuji v Ollies?

V kariérním videu jsme se ptali zaměstnanců na jednoduchou otázku “Proč pracujete v Ollies?”, abychom zdůraznili přednosti firmy očima zaměstnanců.
Zaměstnance jsme následně nafotili s jejich typickou rekvizitou, aby bylo zřejmé, kterou pozici zastupují. Fotografie budou sloužit k nabídce volných pozic v rámci e-shopové sekce Kariéra.

Ukázka výstupů

Portréty a fotografie na statické stránky

Kromě fotografií z procesu objednávky a kariérních portrétů jsme nafotili i profilové fotografie zaměstnanců, dárkovou službu, Ollies club, možnosti dopravy a další.

Zhodnocení projektu?

Co o nás říkají klienti?

Paní Evu projekt moc bavil, a proto nám ráda poskytla krátkou video referenci.
Cukrárna Ollies byla velkolepým klientem, se kterým se nám velmi dobře spolupracovalo. Děkujeme, že jsme mohli být součástí!