fbpx

PIXBO.STUDIO

Digitální obsah pro váš marketing

Posuňte váš marketing na vyšší level

Více jak 5-letá zkušenost s tvorbou obsahu pro marketing nám říká, že společně zvládneme vytvořit skvělé věci. Našli jste parťáky pro reklamní spoty, prezentační videa a fotky o firmě, produktový obsah a další. Získejte kvalitní videa a fotky, které osloví vaše zákazníky a zvýší váš dosah. Protože víme, jak se má svět točit.

Reklamní spoty

Kompletní produkce reklamních spotů pro online kampaně. Od kreativy, scénáře až po finální výstup.

Firemní prezentace

Zvyšte počet konverzí vaší firmy díky profi obsahu. Videa a fotky o vaši firmě, obsah na statické stránky apod. Vhodné pro e-shopy.

Produktový obsah

Profesionální prezentace vašich produktů skrze digitální obsah. Jde o produktová videa, tutoriály, recenze produktů apod.

Aftermovie z akcí

Pořádáte akci a potřebujete z ní udělat sestřih na sociální sítě? Vytvoříme vám perfektní fotky a aftermovie, které potěší, neunudí a bude reprezentovat váš event.

Krátká videa (reels)

Dnes asi nejkonverznější reklamní formát, do kterého se vyplatí investovat. Krátká dynamická videa nejen do reklam pro zachycení pozornosti vašich potenciálních zákazníků.

Jaký na to máte rozpočet?

Jsme rádi za vaši chuť podělit se s námi o vaše peníze. Otázka rozpočtu je nedílnou součástí každého projektu. Abychom vám alespoň rámcově přiblížili jaký obsah (a kolik) jsme schopni s daným rozpočtem vyrobit, připravili jsme pro vás jednoduchou kalkulačku.

Zvolte výši rozpočtu.

25 000

Profi obsah za hubičku

Za cenu pět a dvaceti tisíců korun vám zvládneme vytvořit například sérii kvalitních fotek (10 - 15) a krátkých videí (4 - 8) pro vaše sociální sítě na 1 měsíc, krátké aftermovie z vaší akce a nebo profesionální produktové video ze studia.

Máte konkrétní nápad / zadání? Pojďme na to.

Od nápadu po realizaci

Jsme producenti digitálního obsahu. Pomůžeme vám s tvorbou už od prvního nápadu, od první myšlenky. Nepotřebujete hotové scénáře. Stačí přijít s nápadem, který společně rozpracujeme. A vytvoříme skvělou komunikaci.

pixbo_studio-kreativa_brainstorming
Kreativa se zkušenostmi z byznysu

Díky zkušenostem z byznysu, digitální produkce, filmové tvorby, tisku a AR / VR umíme dát vašemu projektu nový drive.

pixbo_studio-produkce_obsahu-nahravani
Produkce obsahu podle zadání a kreativy

Na základě společného brainstormingu a vymýšlení nápadů s vámi vytvoříme finální obsah. Ve studiu nebo kdekoliv jinde.

pixbo_studio-postprodukce_strih
Postprodukce a příprava obsahu pro užití

Obsah vám dodáme kompletně připravený pro zveřejnění. Nemusíte řešit formáty a technické paramety, se vším pomůžeme.