fbpx

PIXBO.STUDIO

Obsah pro e-shopy

Nakopněte obsah vašeho eshopu

První dojem je klíčový. Rozhoduje o tom, zdali se z návštěvníka stane zákazník. Profesionální fotky a videa vám s tím pomůžou. Pojďme z toho udělat vaši konkurenční výhodu.

V tvorbě obsahu pro e-shopy spolupracujeme s e-shop boosterem Daniela Višňáka, uznávaného experta na e-shopy.

Žádná teorie, ale spojení praxe
a letitých zkušeností

Expertiza v tvorbě obsahu a e-commerce byznysu. Spojení této praxe a zkušeností přináší výsledky. Díky tomu víme, jak chopit obsah i pro váš e-shop. Prohlédněte si dílčí ukázky obsahu níže a pojďme využít našich zkušeností, které pomůžou vášemu eshopu k lepším výsledkům.

Medailonek o vás a vaší firmě

Podělte se s vašimi zákazníky o váš příběh. Ukažte jim vaši expertizu a odbornost. Sdělte, v čem jste unikátní, popište jim historii vaši firmy.

Děkovné video za objednávku

Zákaznická zkušenost je nejvíc. Děkovné video je jedním z dalších touchpointů, kde ji můžete vymazlit. Řada e-shopů, kteří prošli e-shop boosterem Dana Višňáka si chváli jeho přínost.

Produktové video - výroba, unboxing a další...

Kdyby produkt mohl mluvit sám o sobě, jak by to zvýšilo jeho prodeje? Vezměte vaše nejprodávanější položky a vymazlete jeho obsah – do popisků, do reklam, na sítě,…

Ukažte průběh reklamace

Buďte transparentní. Ukažte zákazníkům, jak řešíte reklamace, jak můžou zboží reklamovat, jak jej zabalit a jaká jsou vaše reklamační pravidla.

Vyberte si termín
a pusťme se do toho

Jaký na to máte rozpočet?

Jsme rádi za vaši chuť podělit se s námi o vaše peníze. Otázka rozpočtu je nedílnou součástí každého projektu. Abychom vám alespoň rámcově přiblížili jaký obsah (a kolik) jsme schopni s daným rozpočtem vyrobit, připravili jsme pro vás jednoduchou kalkulačku.

Zvolte výši rozpočtu.

25 000

Profi obsah za hubičku

Za cenu pět a dvaceti tisíců korun vám zvládneme vytvořit například sérii kvalitních fotek (10 - 15) a krátkých videí (4 - 8) pro vaše sociální sítě na 1 měsíc, krátké aftermovie z vaší akce a nebo profesionální produktové video ze studia.

Máte konkrétní nápad / zadání? Pojďme na to.

Od nápadu po realizaci

Jsme producenti digitálního obsahu. Pomůžeme vám s tvorbou už od prvního nápadu, od první myšlenky. Nepotřebujete hotové scénáře. Stačí přijít s nápadem, který společně rozpracujeme. A vytvoříme skvělou komunikaci.

pixbo_studio-kreativa_brainstorming
Kreativa se zkušenostmi z byznysu

Díky zkušenostem z byznysu, digitální produkce, filmové tvorby, tisku a AR / VR umíme dát vašemu projektu nový drive.

pixbo_studio-produkce_obsahu-nahravani
Produkce obsahu podle zadání a kreativy

Na základě společného brainstormingu a vymýšlení nápadů s vámi vytvoříme finální obsah. Ve studiu nebo kdekoliv jinde.

pixbo_studio-postprodukce_strih
Postprodukce a příprava obsahu pro užití

Obsah vám dodáme kompletně připravený pro zveřejnění. Nemusíte řešit formáty a technické paramety, se vším pomůžeme.