fbpx

PIXBO.STUDIO

Služby

Služby ušité
na míru

Zkušenost na tvé straně

Jsme na trhu 5 let, během kterýh jsme měli možnost pracovat s největšími značkami na českém trhu. Nakoukli jsme i do zahraničí, kam pravidelně jezdíme za klienty. Všechny tyto zkušenosti jsme přetavili do 5ti hvězdičkového servisu. Pro tebe.

Kreativa & dramaturgie

Chceš dát svým online produktům profesionální rozměr a úroveň filmové produkce? Projdeme s tebou tvé představy o náplni a dramatugii jednotlivých výstupů. Sestavíme plán produkce tak, aby vše do sebe zapadlo.

Grafika & Brand design

Můžeš si natáčet svůj kurz doma a zpracovávat grafiku v Canvě. To jistě jde.

Pokud chceš dát svým výstupům profesionální look, estetiku a adekvátní vizuál, který na trhu uspěje, poradíme ti, jak na to.

Product Design

Každý online produkt se dá doplnit dalšími produkty, které jsou offline.

Jsme tvůrci kvalitního merche i doplňkových nástrojů, které posílí tvůj brand, zvednou tržby a podpoří obrázek profesionála.

Preprodukce

Všechny plány začínají na papíře a v excelovských tabulkách. A většina si myslí, že klapkou vše začíná. Nejdůležitější je ale pořádná příprava. Když se udělá dobře, vše běží jak po másle.

My se staráme o realizaci tvých plánů od samého začátku. Sháníme lokace, rekvizity, hosty i partnery. Nakonec i tou klapkou klapnem.

Produkce

Natáčíme i fotíme dle potřeby na jakékoliv lokaci. Pro tvorbu tvého online produktu nabízíme zázemí našeho studia v centru Prahy. Na výběr je až 13 setupů, včetně green screenu. Plně vybavené technikou certifikovanou pro Netflix.

Postpro

Dobrý střihač umí dělat divy. V naší produkci aktuálně máme 6 lidí, kteří se postarají o dokonalý, dynamický a koukatelný střih tvých výstupů.

Je známo, že kvalita postprodukčního zpracování spolu s dramaturgií a režií významně ovlivňuje sledovanost a úspěch.

Merch & Print

Chcete ke svému kurzu vydat fyzickou knihu? Vytisknout brožuru. Zpracovat značkový merch?

Zpracujeme jej pro vás od návrhu po realizaci. S tiskem máme více jak 30leté zkušenosti. Víme co a jak připravit, čeho se vyvarovat a jak předcházet chybám. Tím šetříme čas a zbytečně vynaloženou energii.

Správa všeho

V rámci našeho servisu nabízíme správu všech potřebných kanálů a platofrem, tedy zejména Youtube, Spotify, Socials a dalších podcastových platforem.